Altıntaç Düğün Sarayı & Et Lokantası


Hakkımızda

Düğün, sünnet, doğum günü, konser, özel toplantılarda yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan Altıntaç Düğün Salonu, lüks bir mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır. Salonumuz merkezi bir noktada olup, misafirlerimizin güzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaştırılmalarını sağlamaktadır.


Unutamayacağınız bir gün geçirmek istiyorsanız, sizi lüks salonumuzda en iyi şekilde ağırlamak ve bu güzel günü sonsuza dek unutmamanızı sağlamak isteriz.

Altıntaç Düğün Salonu, evlenecek çiftlerin hayatlarındaki en güzel günlerini, rüya gibi geçirmelerini sağlamak için 2000 kişilik salonu ve profesyonel kadrosu ile hizmet veriyor.

Salonumuz lüks ve hayalinize uygun 2000 kişilik kapasitesiyle, size hayatınızın en güzel zamanını en iyi şekilde geçirme imkanı sunmaktadır. Düğün, sünnet, doğum günü, konser, özel toplantılarda yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan Altıntaç Düğün Salonu size lüks mekanın yanında güler yüzlü tecrubeli kadrosu ile en iyi hizmeti sunmaktadır.

Amacımız siz değerli müşterimizi kaliteli salonumuzda verdiğimiz hizmetle memnun etmektir…

© 2012 Altıntaç Düğün Salonu Adres: Elazığ Yolu 1 Km / Malatya Tel: 0422 311 33 44 Faks: 0422 311 79 79